THE OLD WITCH-LAVIEJA BRUJA

(kinetický model)
 
Autor: Gris catrina
 
 
 
Výstavy:  ZA MODEL 2019, 4. ročník (2.3.2019) - bez umiestnenia v kategórii P9                     Ostatné (spolu s Cupid, Contraband Cat a Ichthyosaurus)
 
               TRNAVA OPEN 2019 (11.5.2019) - bez umiestnenia v kategórii  P13                         Ostatné (spolu s Ichthyosaurus a Contraband Cat)
 
 
Keďže bol nedávno henten oný haloween, prečo si nezlepiť nejaký tematický automatík...Chcel som nejakú poriadnu bosorku na metle a asi najlepšia čo sa dá zohnať je táto od Gris catriny. Je to platený model, po zaplatení (PAYPAL) vám autor pošle na mail PDF. Rozsah - 5 strán s dielmi, 10 strán podrobný fotonávod (88 návodových fotiek), text španielčina/angličtina ani nie je moc potrebný...
Je to trochu iný automat ako tie čo som zatial lepil, keďže nemá žiadnu otočnú časť, pohyb sa realizuje pohybom prstov cez akési "tiahlá". Automat otvára ústa, hýbe hlavou, plášťom a nohami...Moc zmien som neurobil, akurát som to nadštandartne zaretušoval, keďže nemám moc rád biele miesta na modeli, trošku som ešte vylepšil metlu a pridal stojan, do ktorého sa dá automat zasunúť, takže vďaka tomu dokáže pekne stáť na poličke.
 
Prezentované na fórach:
 
 
 
 
 
 
 ZA MODEL 2019, 4. ročník (2.3.2019) -

TRNAVA OPEN 2019 (11.5.2019) -