Reakcie na moje modely

 
Tu uvediem reakcie na moje modely od samotných autorov, prípadne ľudí ktorých si vážim, je to taký môj kútik kde chodím nabrať silu, keď sa mi nič nechce robiť...
 
 

RAWEN napísal o mojch dinosauroch na FB:

 
 
 
 
 
 
 

Miroslav Jambor napísal o mojej formulke Matuška sa na FB

 
 
 
 
 
 

Baj napísal o Sikorsky S 97 v mojej galérii na papermodelers.sk

 
 
 
 

Roman Hruška (SPIDA) napísal o mojej Lade Niva sa na FB

 
 
 
 
 

Pavel Hanzlík (PaHa) napísal o mojom Subaru na FB