Reakcie na moje modely
Tu uvediem reakcie na moje modely od samotných autorov, prípadne ľudí ktorých si vážim, je to taký môj kútik kde chodím nabrať silu, keď sa mi nič nechce robiť...
RAWEN napísal o mojch dinosauroch na FB:



Baj napísal o Sikorsky S 97 v mojej galérii na papermodelers.sk

Roman Hruška (SPIDA) napísal o mojej Lade Niva sa na FB

Pavel Hanzlík (PaHa) napísal o mojom Subaru na FB

