JAWA 250 Trial

25.11.2017 23:19
mierka 1:15
zdroj ABC
Autor: M.Čihák
 
Táto motorečka z ABC bol jeden z prvých modelov po mojom návrate k papierovému modelárstvu. Pôvodnú verziu som zlepil pred cca 9 rokmi a vyzerala takto:
 
 
bolo to vcelku pozerateľné, až na to, že tá modrá farba bol polep akousi holografickou tapetou, ktorá mi vďaka slnku na jednej strane úplne vybledla. Bolo mi ľúto to vyhodiť, alebo nechať v takom stave, tak keď som som si našiel trochu času model som rozobral, upravil a znovu dal do kopy. Musím povedať, že dnes by som veľa vecí robil ináč, ale v rámci toho týždňa čo som si dal na úpravy som predsa len pár vecí zmenil a upravil...Farebnú schému som zmenil z modro-červenej na modro-bielu, keďže mi tá červená už moc nešla k tej modrej metalíze, čo som tam teraz použil...prefarbil som a upravil motor, urobil novú rozetu a reťaz, pridal bombírované boky pneumatík, upravil svetlá, urobil nové riadítka a pridal podložku...Vo finále to dopadlo takto: 
 
 
Prezentované na fórach:
 
 
 
 
 
 
 
bolo to vcelku pozerateľné, až na to, že tá modrá farba bol polep akousi holografickou tapetou, ktorá mi vďaka slnku na jednej strane úplne vybledla. Bolo mi ľúto to vyhodiť, alebo nechať v takom stave, tak keď som som si našiel trochu času model som rozobral, upravil a znovu dal do kopy. Musím povedať, že dnes by som veľa vecí robil ináč, ale v rámci toho týždňa čo som si dal na úpravy som predsa len pár vecí zmenil a upravil...Farebnú schému som zmenil z modro-červenej na modro-bielu, keďže mi tá červená už moc nešla k tej modrej metalíze, čo som tam teraz použil...prefarbil som a upravil motor, urobil novú rozetu a reťaz, pridal bombírované boky pneumatík, upravil svetlá, urobil nové riadítka a pridal podložku...Vo finále to dopadlo takto: mierka 1:15
zdroj ABC
Autor: M.Čihák
Táto motorečka z ABC bol jeden z prvých modelov po mojom návrate k papierovému modelárstvu. Pôvodnú verziu som 
 
zlepil pred cca 9 rokmi a vyzerala takto:
 
bolo to vcelku pozerateľné, až na to, že tá modrá farba bol polep akousi holografickou tapetou, ktorá mi vďaka 
 
slnku na jednej strane úplne vybledla. Bolo mi ľúto to vyhodiť, alebo nechať v takom stave, tak keď som som si 
 
našiel trochu času model som rozobral, upravil a znovu dal do kopy. Musím povedať, že dnes by som veľa vecí robil 
 
ináč, ale v rámci toho týždňa čo som si dal na úpravy som predsa len pár vecí zmenil a upravil...Farebnú schému 
 
som zmenil z modro-červenej na modro-bielu, keďže mi tá červená už moc nešla k tej modrej metalíze, čo som tam 
 
teraz použil...prefarbil som a upravil motor, urobil novú rozetu a reťaz, pridal bombírované boky pneumatík, 
 
upravil svetlá, urobil nové riadítka a pridal podložku...Vo finále to dopadlo takto: