Cena primátora mesta Nitra , 24. ročník , 20.10.2018

21.10.2018 23:29
V sobotu som sa zúčastnil na tejto top akcii (hlavne pre papierových modelárov) na Slovensku. Tento rok sa skutočne vydaril. Za mňa môžem povedať len toľko, že to bola asi najlepšia výstava za posledné roky na Slovensku na akej som sa zúčastnil, či už z hľadiaska vystavovaných modelov, alebo nových priestorov. Ďakujem organizátorom za odvedenú prácu, takisto ďakujem aj za ceny a o rok dovidenia.
 
Bol som celý čas na výstave, takže som porobil vcelku dosť fotiek. Nerobil som žiadnu selekciu, takže niektoré modely sa tam opakujú, pričom aj fotky majú rôznu kvalitu. (akurát som znížil rozlíšenie na 1MPix) Fotky som rozdelil do 3 skupín:
 
Papierové modely (510 fotiek):
 
 
Plastové modely (409 fotiek):
 
 
Výstava (56 fotiek):
 
 
 
Ja som sa zúčastnil tohto roku s nasledovnými modelmi: Kaplnka svätého Kríža, Prvá pomoc, Daimler Reitwagen, Suzuki GSX R750, TRON a Papierové automaty (3 automaty), pričom ocenené boli Suzuki GSX R750 v kategórii P3 - Vozidlá osobné, Daimler Reitwagen v kategórii P10 - Oldies (modely prvýkrát vydané najneskôr pred 20 rokmi) a TRON v kategórii P11 - Sci-fi (boli hodnotené len 2 modely v danej kategórii), ďakujem za medaile sú tak ako minulý rok pekné a netradičné.
 
 
Fotky prezentované na :